Integra Diagnostic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. została założona na początku 2016 roku. Nasza oferta pozwala na kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów w obszarach:

  • Pracy w systemie HACCP
  • Transportu i poboru próby

Jesteśmy jedynym oficjalnym importerem i dystrybutorem firmy Hygiena® oraz autoryzowanym dystrybutorem firm Nasco® i Labplas®.

hygiena

Hygiena jest firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w rozwoju szybkich rozwiązań badania czystości przy produkcji żywności i napojów, a także opieki zdrowotnej i przemysłu biotechnologicznego. Posiada biura i obiekty produkcyjne w USA, Wielkiej Brytanii i ponad 80 dystrybutorów na całym świecie. Urządzenia EnSURE™ oraz SystemSURE Plus™ to nowoczesne rozwiązania kontroli czystości oparte o technologię ATP. Szeroki wybór testów pozwala na dostosowanie metody do potrzeb Klienta. Dostępne są także testy do badania czystości nie zależne od ATP, oparte o detekcję pozostałości białka, glukozy.

Pochodząca z Quebec firma o 30 letnim doświadczeniu, specjalizująca się w produkcji rozwiązań do sterylnego poboru i transportu próbek dla przetwórców i producentów żywności, weterynarii, przemysły farmaceutycznego. Obecna w 50 krajach świata, dostarcza swoje produkty do klientów poprzez sieć 175 niezależnych dystrybutorów.

Firma Nasco, producent woreczków do poboru próby WhirlPak®. Założona w 1959 roku w Stanach Zjednoczonych jako pierwsza rozpoczęła produkcję sterylnych jednorazowych woreczków do poboru i transportu próbek. Ich produkty są złotym standardem przemysłu, dostępne są w prawie 100 różnych kombinacjach i wszystkie do kupienia w Integra Diagnostic

Masz pytania? Napisz do nas:

15 + 13 =